Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior 1 Solo male Open Class | 9 place | 18 dancers | 4 points | 1 - Odilon, 2 - Gonzy, 3 - L`eto, 4 - RAF, 5 - Wave |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Юниоры 1 Соло юноши Open Class | 9 place | 13 dancers | 1 points | 1 - Холмогоров Андрей, 2 - Бирулева Галина, 3 - Banzay, 4 - Еременок Виктория, 5 - Эстрина Мария |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Юниоры 1 Соло юноши Open Class | 5 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior 1 Solo male Open Class | 11 place | 11 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Клещенок Ольга, 3 - Мельник Юлия, 4 - Еремёнок Виктория, 5 - Довгалёв Александр |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 9 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Слюсаренко Сергей, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo male Open Class | 11 place | 26 dancers | 1 points | 1 - Еремёнок Виктория, 2 - Богаченко Дмитрий, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Рябцев Федор, 5 - Устинов Никита |
Hip Hop Ювеналы Duo Open Class | 14 place | 41 dancers | 2 points | 1 - Еремёнок Виктория, 2 - Богаченко Дмитрий, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Рябцев Федор, 5 - Устинов Никита |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 12 place | 93 dancers | 2 points | 1 - Воробьева Елена, 2 - Барташевич Дарья, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дружченко Юлия |
Hip Hop Ювеналы Duo Open Class | 33 place | 46 dancers | 1 points | 1 - Воробьева Елена, 2 - Барташевич Дарья, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дружченко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 1 place | 60 dancers | 5 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Дереза Дарья, 3 - Слиборская Алена, 4 - Дроздова Вероника, 5 - Сузина Ирма |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children Solo Первая лига | 36 place | 130 dancers | 2 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Сенькевич Денис |
Hip Hop Children Duo Open Class | 48 place | 66 dancers | 3 points | 1 - Lil Phil, 2 - Беспалов Павел, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Купрейчик Татьяна, 5 - Федор Рябцев |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 12 place | 23 dancers | 2 points | 1 - Dimension, 2 - Charmant, 3 - Candyman, 4 - Marta Nabwire, 5 - Сенькевич Денис |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети 2 Соло Первая лига | 11 place | 56 dancers | 1 points | 1 - Полях Павел, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Гагина Софья, 4 - Филоненко Максим, 5 - Рысенкова Дарья |
Хип-хоп Дети Дуэт/пара Open Class | 37 place | 53 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Слюсаренко Сергей, 5 - Устинов Никита |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children 2 Solo Первая лига | 6 place | 55 dancers | 2 points | 1 - Евгений Андреев, 2 - Дарья Рысенкова, 3 - Денис Сенькевич, 4 - Виктория Еремонок, 5 - Андрей Соколовский |
Hip Hop Ювеналы Duo Open Class | 16 place | 48 dancers | 2 points | 1 - Клещенок Ольга, 2 - Гвардиян Юлия, 3 - Дидюля Виктория, 4 - Сергей Слюсаренко, 5 - Федор Рябцев |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 23 place | 96 dancers | 2 points | 1 - Альбов Денис, 2 - Дружченко Юлия, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Воробьева Елена, 5 - Слиборская Алена |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 36 place | 100 dancers | 2 points | 1 - Petra Rihova, 2 - Пономарева Елена, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Масловатый Евгений |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 85 place | 148 dancers | 1 points | 1 - Полях Павел, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Иванова Карина, 4 - Гвардиян Юлия, 5 - Палацкая Кристина |
Locking Junior Solo Open Class | 10 place | 15 dancers | 1 points | 1 - Полях Павел, 2 - Режапов Рустам, 3 - Потапов Борис |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 156 place | 198 dancers | 1 points | 1 - Ахатова Юлия, 2 - Терешко Ирина, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Еременок Виктория, 5 - Соколовский Андрей |
Hip Hop Children Small Group Open Class | 13 place | 19 dancers | 2 points | 1 - Ахатова Юлия, 2 - Терешко Ирина, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Еременок Виктория, 5 - Соколовский Андрей |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 84 place | 147 dancers | 2 points | 1 - Ирина Терешко, 2 - Ирина Данилюк, 3 - Юлия Ахатова, 4 - Дарья Барташевич, 5 - Ширвель Полина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children 2 Solo Первая лига | 32 place | 32 dancers | 0 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Клещенок Ольга, 3 - Мельник Юлия, 4 - Еремёнок Виктория, 5 - Довгалёв Александр |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 9 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Слюсаренко Сергей, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 71 place | 75 dancers | 1 points | 1 - Барташевич Дарья, 2 - Дружченко Юлия, 3 - Слиборская Алёна, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 31 place | 48 dancers | 1 points | 1 - Ирина Данилюк, 2 - Евгений Масловатый, 3 - Юлия Дружченко, 4 - Лиознова Юлия, 5 - Слиборская Алена |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children Solo Первая лига | 92 place | 134 dancers | 2 points | 1 - Яковлева Евгения, 2 - Еременок Виктория, 3 - Эстрина Мария, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Альбов Денис |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children Solo Начинающие | 58 place | 69 dancers | 0 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Сенькевич Денис |
Hip Hop Childrens Small Group Open Class | 26 place | 33 dancers | 2 points | 1 - Lil Phil, 2 - Беспалов Павел, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Купрейчик Татьяна, 5 - Федор Рябцев |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 19 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Хип-хоп Ювеналы Соло Начинающие | 46 place | 61 dancers | 0 points | 1 - Полях Павел, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Гагина Софья, 4 - Филоненко Максим, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children 2 Solo Начинающие | 22 place | 27 dancers | 0 points | 1 - Евгений Андреев, 2 - Дарья Рысенкова, 3 - Денис Сенькевич, 4 - Виктория Еремонок, 5 - Андрей Соколовский |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children 2 Solo Первая лига | 26 place | 32 dancers | 0 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Клещенок Ольга, 3 - Мельник Юлия, 4 - Еремёнок Виктория, 5 - Довгалёв Александр |
Hip Hop Children Formation Open Class | 6 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Слюсаренко Сергей, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Рысенкова Дарья |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 9 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Слюсаренко Сергей, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Kids Duos Первая лига | 7 place | 13 dancers | 0 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Еремёнок Виктория, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Рябцев Федор, 5 - Слюсаренко Сергей |
Hip Hop Kids 1x1 Premier Advanced | 36 place | 41 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Альбов Денис, 3 - Воробьёва Елена, 4 - Слиборская Алёна, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 35 place | 75 dancers | 2 points | 1 - Барташевич Дарья, 2 - Дружченко Юлия, 3 - Слиборская Алёна, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Рысенкова Дарья |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Первая лига | 13 place | 15 dancers | 1 points | 1 - Барташевич Дарья, 2 - Дружченко Юлия, 3 - Слиборская Алёна, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 19 place | 48 dancers | 2 points | 1 - Ирина Данилюк, 2 - Евгений Масловатый, 3 - Юлия Дружченко, 4 - Лиознова Юлия, 5 - Слиборская Алена |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы 2 Solo Первая лига | 65 place | 84 dancers | 0 points | 1 - Еремёнок Виктория, 2 - Богаченко Дмитрий, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Рябцев Федор, 5 - Устинов Никита |
Hip Hop Children Small Group Open Class | 18 place | 19 dancers | 1 points | 1 - Богаченко Дмитрий, 2 - Гвардиян Юлия, 3 - Рябцев Федор, 4 - Устинов Никита, 5 - Соколовский Андрей, 6 - Прохорович Игорь, 7 - Слюсаренко Сергей |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children Solo Первая лига | 68 place | 134 dancers | 2 points | 1 - Яковлева Евгения, 2 - Еременок Виктория, 3 - Эстрина Мария, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Альбов Денис |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 83 place | 93 dancers | 0 points | 1 - Воробьева Елена, 2 - Барташевич Дарья, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дружченко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children Solo Начинающие | 58 place | 69 dancers | 0 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Сенькевич Денис |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 12 place | 23 dancers | 2 points | 1 - Dimension, 2 - Charmant, 3 - Candyman, 4 - Marta Nabwire, 5 - Сенькевич Денис |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Начинающие | 31 place | 61 dancers | 0 points | 1 - Полях Павел, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Гагина Софья, 4 - Филоненко Максим, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children 1 Solo Начинающие | 5 place | 20 dancers | 1 points | 1 - Евгений Андреев, 2 - Дарья Рысенкова, 3 - Денис Сенькевич, 4 - Виктория Еремонок, 5 - Андрей Соколовский |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 9 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Слюсаренко Сергей, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior 1 1x1 Elite Advanced | 6 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Рысенкова Дарья, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Эстрина Мария, 5 - Дружченко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Solo Первая лига | 37 place | 61 dancers | 1 points | 1 - Соколовский Андрей, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Дидюля Виктория, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Слюсаренко Сергей |
Hip Hop Junior Duo Первая лига | 8 place | 17 dancers | 2 points | 1 - Соколовский Андрей, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Дидюля Виктория, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Слюсаренко Сергей |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Solo Первая лига | 25 place | 74 dancers | 2 points | 1 - Барташевич Дарья, 2 - Масловатый Евгений, 3 - Рысенкова Дарья, 4 - Слиборская Алена, 5 - Данилюк Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Юниоры Соло Первая лига | 16 place | 41 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Хип-хоп Юниоры Дуэт/пара Первая лига | 11 place | 20 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Начинающие | 21 place | 31 dancers | 2 points | 1 - Petra Rihova, 2 - Пономарева Елена, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Масловатый Евгений |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Начинающие | 19 place | 79 dancers | 3 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Ширвель Полина, 3 - Швайковский Артур, 4 - Сергей Слюсаренко, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 156 place | 198 dancers | 1 points | 1 - Ахатова Юлия, 2 - Терешко Ирина, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Еременок Виктория, 5 - Соколовский Андрей |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 9 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Слюсаренко Сергей, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Solo Первая лига | 37 place | 61 dancers | 1 points | 1 - Соколовский Андрей, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Дидюля Виктория, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Слюсаренко Сергей |
Hip Hop Junior Duo Первая лига | 8 place | 17 dancers | 2 points | 1 - Соколовский Андрей, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Дидюля Виктория, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Слюсаренко Сергей |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Solo Первая лига | 52 place | 74 dancers | 1 points | 1 - Барташевич Дарья, 2 - Масловатый Евгений, 3 - Рысенкова Дарья, 4 - Слиборская Алена, 5 - Данилюк Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Solo Первая лига | 32 place | 41 dancers | 0 points | 1 - Воробьева Елена, 2 - Барташевич Дарья, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дружченко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Юниоры Соло Начинающие | 5 place | 14 dancers | 1 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Хип-хоп Юниоры Дуэт/пара Первая лига | 11 place | 20 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Хип-хоп Взрослые Малая группа Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Рябцев Федор, 5 - Прохорович Игорь |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Solo Начинающие | 23 place | 42 dancers | 1 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Сенькевич Денис |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 20 place | 23 dancers | 2 points | 1 - Dimension, 2 - Charmant, 3 - Candyman, 4 - Marta Nabwire, 5 - Сенькевич Денис |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Solo Начинающие | 9 place | 25 dancers | 0 points | 1 - Евгений Андреев, 2 - Дарья Рысенкова, 3 - Денис Сенькевич, 4 - Виктория Еремонок, 5 - Андрей Соколовский |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Solo Начинающие | 13 place | 36 dancers | 1 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Сузина Ирма, 3 - Эстрина Мария, 4 - Еременок Виктория, 5 - Воробьева Елена |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 9 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Слюсаренко Сергей, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior 1 1x1 Elite Advanced | 6 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Рысенкова Дарья, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Эстрина Мария, 5 - Дружченко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 12 place | 23 dancers | 2 points | 1 - Dimension, 2 - Charmant, 3 - Candyman, 4 - Marta Nabwire, 5 - Сенькевич Денис |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children 2 Solo Первая лига | 6 place | 32 dancers | 2 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Клещенок Ольга, 3 - Мельник Юлия, 4 - Еремёнок Виктория, 5 - Довгалёв Александр |
Hip Hop Children Formation Open Class | 6 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Слюсаренко Сергей, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Рысенкова Дарья |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 9 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Слюсаренко Сергей, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Kids 1x1 Elite Advanced | 23 place | 33 dancers | 2 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Альбов Денис, 3 - Воробьёва Елена, 4 - Слиборская Алёна, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 35 place | 75 dancers | 2 points | 1 - Барташевич Дарья, 2 - Дружченко Юлия, 3 - Слиборская Алёна, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы 2 Solo Первая лига | 23 place | 84 dancers | 1 points | 1 - Еремёнок Виктория, 2 - Богаченко Дмитрий, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Рябцев Федор, 5 - Устинов Никита |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children Solo Первая лига | 89 place | 130 dancers | 2 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Сенькевич Денис |
Hip Hop Children Duo Первая лига | 33 place | 36 dancers | 1 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Сенькевич Денис |
Hip Hop Childrens Small Group Open Class | 26 place | 33 dancers | 2 points | 1 - Lil Phil, 2 - Беспалов Павел, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Купрейчик Татьяна, 5 - Федор Рябцев |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети 1 Соло Первая лига | 33 place | 44 dancers | 0 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Слюсаренко Сергей, 5 - Устинов Никита |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 19 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Первая лига | 17 place | 22 dancers | 0 points | 1 - Полях Павел, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Гагина Софья, 4 - Филоненко Максим, 5 - Рысенкова Дарья |